Dnes má meniny: Timotej Zajtra: Gejza

Hrad Revište na facebooku

Hrad Revište » Novinky » Oznamy

Aktuálne oznamy

Zobraziť všetky oznamy

 

Naši partneri:


Podporujú nás:

Oznamy

Pozývame vás na 9. ročník najväčšieho podujatia na hrade Revište v Žarnovici s bohatým programom. Predstaví sa nám kúzelník Peter z Kúzlovania, rytieri VIR FORTIS zo Zvolena a kaukliarsky šaško Krak z Iglova. Na záver vás všetkých prekvapia strašidlá, ktoré budú od hradu až po parkovisko pri reštauráciách pod hradom. Vstupné je dobrovoľné (dospelí 3€, deti 1€) a bude použité na záchranu hradu Revište.

odkaz na podujatie na facebooku: https://www.facebook.com/events/323946735459672/


Máme nový termín podujatia:

V druhom ročníku sparťanského preteku na hrad pribudnú aj nové prekážky. Deti budú určite špinavé, mokré, ale šťastné. Každé dieťa dostane špeciálnu medailu KING RACE. Malé deti môžu pretekať so svojimi rodičmi. Podujatie organizuje Združenie na záchranu Revište v spolupráci s mestom Žarnovica. Tešíme sa na Vás.

Kontakt na usporiadateľa: 0948 148 111, 0905 336 706


Zažite nevšednú prehliadku hradu s rytiermi VIR FORTIS zo Zvolena. V sobotu 4.júla o 10:30 hod. vás náš "kastelán" Ratibor Mazúr posprevádza po hrade a zažijete nezabudnuteľné stretnutia s pravými rytiermi, ktorí kedysi bývali na hrade Revište. Prehliadka bude trvať 1,5 hodiny a vstupné je 5€, deti do 8 rokov zdarma.